Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

detskeboty.cz

Nacházíte se zde:

Kamila Macková: Web musí být funkční, přehledný a jednoduchý

Koupit dětem kvalitní boty znamená dobře se starat o jejich zdraví a zamezit tak nepříjemným problémům v budoucnosti. Své o tom ví Kamila Macková a její kolegové z firmy Dětské boty. Kamenné prodejny mají v Praze, Zlíně a Ostravě, zároveň již desátým rokem provozují e-shop Detskeboty.cz. Úspěch společnosti tak do značné míry závisí na kvalitním webu a pro zákazníky přívětivém e-shopu.

Jak moc důležité jsou pro děti kvalitní boty?

Nesmírně. Naprostá většina dětí (98 %) se rodí se zdravýma nožkama. Naprosto alarmující je skutečnost, že do první třídy nastupuje celá třetina dětí s vadnou nohy. Nejčastěji celý problém vzniká právě nošením nevhodné obuvi – příliš úzké, krátké, nevhodného tvaru, neohebné podešve… Boty pro děti musí být z kvalitních materiálů, správného tvaru, s dostatečných prostorem pro prsty, dobrým opatkem držícím nohu ve správném postavení. V botě je důležité mít takzvaný nadměrek – cca 12 milimetrů, pro pohodlný došlap a růst dětské nohy.

Proč jste se začali věnovat právě tomuto oboru podnikání? Proč právě boty, ať už pro děti, nebo dospělé?

Začali jsme před deseti lety otevřením kamenné prodejny ve Zlíně. Jedním důvodem bylo, že se mi jako mámě nedařilo nakupovat dětem boty dle svých představ – kvalitní, prodyšné a hezké zároveň (úsměv). Postupem času jsme otevřeli další dvě prodejny a e-shop.

Boty (i další zboží, které nabízíte) prodáváte přes e-shop. K tomu je asi kvalitní web nezbytný?

No jasně. Bez kvalitních webových stránek a e-shopu bychom se nepohnuli z místa. Web musí být funkční, a zároveň pro zákazníka přehledný a jednoduchý.

Kromě e-shopu nabízíte prodej produktů i v kamenných prodejnách. I zákazníci, kteří chodí do vašich kamenných prodejen, sledují vaše novinky na webu?

Ano, naši zákazníci jsou zvyklí sledovat náš web, hodně jich využívá možnosti „osobního odběru“, kdy si zboží právě přes náš e-shop objednají a nechají si ho přichystat na některé z našich kamenných prodejen. Samozřejmě zdarma a nezávazně.

Zaznamenali jste s novým webem větší návštěvnost - jak webových stránek, tak třeba i v zájmu zákazníků?

Hlavně jsme zaznamenali větší spokojenost zákazníků. Každé zlepšení webových stránek přivede nové návštěvníky, z nichž se část stane novými zákazníky. Je důležité nestagnovat a pořád vymýšlet, jak ještě zjednodušit a zpříjemnit zákazníkům nákupy.

Jaké novinky chystáte na letní měsíce?

Novinky nevyzradím. Naši věrní zákazníci dostávají pravidelně informace v newsletterech, přihlaste se k odběru novinek a vše se včas dozvíte (úsměv). Veškeré informace budou samozřejmě k dispozici na našich stránkách.

Co se dětí týče, nestaráte se ale jen o pohodlí jejich nožek...

Podporujeme řadu projektů, jako příklad uvedu Kapku naděje v čele s prezidentkou Vendulou Svobodovou. Každoročně předáváme Kapce šek, jeho výše záleží na přízni zákazníků – z každé objednávky odvádíme peníze právě této nadaci. Letos jsme hrdě předali 42 000 korun.

www.detskeboty.cz

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím