Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

kouzelnykarneval.cz

Nacházíte se zde:

Kouzelník Jirka Hadaš: Chci, aby Kouzelný karneval děti hlavně bavil

Oblíbeného (nejen) hradišťského kouzelníka Jirku Hadaše asi není třeba příliš představovat. Dospělí znají jeho vystoupení například z plesů a dalších kulturních akcí, kde je třeba schopen sebe i svou krásnou asistentku během několika vteřin několikrát převléknout. A děti milují jeho Kouzelný karneval. Tento oblíbený a zábavný projekt se pyšní novým webem.

Jak dlouho se věnuješ Kouzelným karnevalům a jak vlastně vznikly?

Jéééé, tak to už si snad ani nevzpomenu. Značka Kouzelný karneval vznikla v roce 2001, kdy jsme oficiálně vyjeli s animátorkami a uceleným programem. Ale již několik let před vznikem Kouzelného karnevalu jsem jezdil a dělal dětská vystoupení i se soutěžemi a diskotékou. Takže můžeme napsat klidně odpověď DLOUHO!

Co tě na karnevalech baví, co je na nich kouzelné?

Že se můžu "vyblbnout". Musím se chovat úplně stejně jako děti a s tím nemám vlastně žádný problém. Kdo mě zná, ví že jsem jedno velké dítě. Na karnevalu potřebuji, aby děti dělaly všechno tak, jak potřebuji a chci. A kdybych před nimi stál jako dospělák, tak by to nefungovalo. Je to velká legrace. Každý karneval si užívám naplno, někdy je to docela náročné, ale baví mě to.

Kdo ti pomohl vykouzlit nový web Kouzelného karnevalu? Nebo jsi ho vytáhl z klobouku?

Pro nový web jsem hledal člověka, kterému můžu věřit. Nabízelo se mně mnoho firem. Ale přiznám se, že to je prostředí, kterému vůbec nerozumím, takže by bylo velmi jednoduché ošidit mě. Firmy naslibují různé aplikace, programy, prostředí, registrace do katalogů a já vůbec netuším, zda to tak je, nebo ne. Proto jsem využil osvědčené značky Machin.cz a oslovil je. Navíc jsou "Hradišťáci" jako já, takže pokud by byl nějaký problém, nechám je okamžitě zmizet :)

Co pro tebe při tvorbě webu bylo důležité?

Aby byl originální, a protože se zaměřuji na dětská představení, tak také jedna z podmínek byla, že musí být na pohled hravý. Druhá důležitá podmínka byla, aby byl jednoduchý a přehledný, aby v něm návštěvníci nemuseli dané informace hledat. Přes prázdniny budu mít konečně chvilku volna a čas, abychom web www.kouzelnykarneval.cz ještě doladili a doplnili, takže s ním ještě budeme pracovat.

Víš, kdo na tento web nejčastěji chodí, děti, nebo jejich rodiče?

Nevím :) Machin.cz mě ještě musí naučit pracovat s informacemi přes Google Analytics. Což jim nezávidím, jsou vážně věci, které moc nepobírám. Ale už se těším na "školení"!

Přál bych si, aby webovky navštěvovali všichni. Děti s rodiči, kteří se mohou dívat ve fotogalerii na fotky z akcí, nebo se mohou zúčastnit soutěží a vyhrát krásné ceny našich partnerů. Také samozřejmě musí naše webovky vyhledat i noví klienti, a když je uvidí, tak se a první pohled do nás musí zamilovat a chtít naše představení :)

Jaké máš s Kouzelným karnevalem další plány?

Těch plánů je docela mooooooc! Již teď o prázdninách připravujeme Kouzelný karneval 2016, navázali jsme spolupráci s prasátkem Pigy a od června jsme společně vyjeli s novým kabaretem pro děti, připravujeme Pigyádu, pracuji na knížce kouzel pro děti a vymýšlím další aktivity pro děti a rodiče. Jen nám chybí více času, abychom to vše stihli realizovat. Takže nakonec už to zase vidím tak, že něco plánuji už pro rok 2017.

A hlavně bych chtěl, aby Kouzelný karneval děti stále bavil!

www.kouzelnykarneval.cz

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím