Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

novahaus.cz

Nacházíte se zde:

Radek Bednařík z NOVA HAUS: Web je základ podnikání

Mít vlastní dům je snem mnoha z nás. Ale málokdo je odborníkem natolik zdatným, aby se do jeho výstavby pustil sám. Proto je tu společnost NOVA HAUS, která se zabývá především výrobou a montáží dřevostaveb. Před pár týdny začal fungovat nový web firmy, na kterém se o možnostech dřevostaveb dozvíte vše podstatné od A do Z.

Zabýváte se dřevostavbami. Jak jste se k tomuto oboru dostal?

Ano, zabývám se dřevostavbami. Když jsem v roce 2008 zakoupil výrobu na příhradové vazníky, rozhodl jsem se rozšířit výrobu i na dřevostavby.

Co Vás na tom baví, co je pro Vás výzva?

Baví mě na tom, že je to cesta, která má budoucnost. V roce 2008 byly postaveny jen asi 4 % dřevostaveb z celkového počtu staveb v české republice. Dnes je to kolem 12 %. Na tom je vidět, že lidi se o tento typ bydlení zajímají a funguje to. A co je pro mě výzva? Vyrábět a prodávat kvalitní domy.

Před pár týdny jste spustili nový web od MACHIN.CZ. Zaznamenali jste díky němu pozitivní změny - vyšší návštěvnost, kladné reakce od klientů, kolegů...?

Ohlasy na náš nový web jsou velmi pozitivní. Mile nás překvapil i nárůst návštěvnosti z různých koutů republiky.

Je pro Vaši firmu dobrý web důležitý?

V dnešní době je profesionální web snad základem podnikání. Je to vizitka naší práce a zároveň v mnoha případech první kontakt klienta s námi. Proto považuji za důležité, aby byl web přehledný a podával jasné informace.

Co by podle Vás nemělo dobrému webu chybět?

Web by měl v první řadě zaujmout a nabídnout návštěvníkovi přesně ty informace, které očekával a pro které si přišel.

Můžeme se od NOVA HAUS těšit na nějaké novinky, které jistě na webu zveřejníte?

Snažíme se pravidelně přicházet s novinkami a informacemi o aktuálním děním u nás. Nedávno proběhl například den otevřených dveří, o kterém jste měli možnost dozvědět se nejen na našem webu. Aby Vám neunikla žádná aktualita a novinka, doporučuji sledovat náš web pravidelně.

www.novahaus.cz

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím