Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

Znáte skutečně své zákazníky?

Webové stránky jsou v dnešní době nezbytností. Ty jsou navštěvovány návštěvníky a nejednoho majitele webu zajímá, kdo tito lidé jsou a kolik jich je. Naštěstí je tady Google Analytics, nepoužívanější služba svého druhu současnosti.

Všemocné nástroje analýzy

Google Analytics nabízí celou řadu silných nástrojů k analýze téměř čehokoli, co vás zajímá. Snadno tak můžete zjistit, co vaši návštěvníci skutečně hledají, odkud se k vám dostali, co navštěvují nejvíce, jak rychle se jim zobrazí web, atd. Sledovat můžete také vliv sociálních sítí, nebo své aplikace. Nechybí ani možnost sledování příchozích z tabletů a chytrých telefonů.

V reálném čase

Ač to zní lehce neuvěřitelně, v reálném čase můžete sledovat své návštěvníky. Můžete zjistit, kde se nacházejí, odkud na váš web vlastně přišli a co si zrovna prohlížejí. Když tedy například přidáte nový článek na váš blog, nebo přidáte aktualitu, můžete sledovat odkud návštěvníci vašich stránek zrovna přicházejí a co na stránkách dělají.

Cílové publikum

V sekci Cílové publikum pak vidíte to, co potřebujete vidět nejvíc. Počet návštěv, účastníků, celkové zobrazení stránek, ale i průměrnou dobu na webu, míru okamžitého opuštění či procento nových návštěv. Snadno zjistíte, jakým jazykem vaši uživatelé mluví, jaké mají připojení k internetu, co používají za operační systém a kolik jich přišlo z mobilního zařízení. Google Analytics se tak stává cenným zdrojem informací o Vašich návštěnících a je na vás, jak toho využijete.

Zjistěte, jak se Vaši návštěvníci chovají

Zajímavou sekcí je také Chování, kde se dozvíte vše o tom, co Vaši návštěvníci na stránkách dělají. Zjistíte tak, na které stránky chodí nejčastěji, co na Vašem webu vyhledávají a jaká je jeho rychlost pro uživatele. Nemůžeme opomenout ani Konverze, díky kterým můžete snadno zjistit přesně to, co Vás zajímá – dokončení objednávky, vytvoření účtu, čtení recenzí, otevření živého chatu, atd.

Poznejte své zákazníky

Google Analytics jsou šikovná sada nástrojů, která Vám pomůže s poznáním toho, kdo Vaši zákazníci a návštěvníci opravdu jsou. Navíc ve spojení s Google AdWords jsou silnou dvojkou, která Vám efektivně pomůže s Vašimi reklamami. Ale o AdWords zase příště :-)


Oslovily vás nástroje služby Google Analytics, ale neumíte s nimi pracovat? Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace a naši odbornou pomoc.

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím