Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

Na Googlu už reklamy v pravém sloupci neuvidíte

Společnost Google před několika dny oznámila zrušení pravého sloupce pro reklamy ve výsledcích vyhledávání. Až do nedávna jste tak mohli reklamy vidět nad i pod výsledky hledání a také ve zmiňovaném pravém panelu.

Změn však bude více - kvůli odebrání reklamy z pravé strany vyhledávání přibude ještě jedna, tedy čtvrtá, nad výsledky vyhledávání. A pravý panel nezůstane úplně prázdný - prostor v něm budou mít produktové inzeráty z Nákupy Google. Pokud tedy budete hledat např. dětské boty, zobrazí se Vám v pravém panelu několik produktových inzerátů. Pokud budete naopak hledat nejbližší stavební firmu, v pravém sloupci nic neuvidíte, nad výsledky vyhledávání se však mohou zobrazit až čtyři reklamy.

Podle vlastních slov Google neustále pracuje na vylepšeních a můžeme se ještě dočkat novinek. Odstranění reklam z pravého sloupce má však být celosvětovou záležitostí a změna se tak projeví i na české verzi tohoto vyhledáváče.

Takto vypadají reklamy ve vyhledávání nyní - čtyři reklamy nad výsledky hledání, produktové inzeráty vpravo

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím