Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

Marlin, s.r.o.

Nacházíte se zde:

Martin Bellovič z Marlin, s.r.o: Klient se na webu musí jednoduše orientovat

Společnost Marlin, s.r.o. se stará o to, aby lidé měli dobré vzdělání, našli činnost, která je bude bavit, a mohli se lépe uplatnit na trhu práce. Specializované portfolio nabízí jak firmám, tak jednotlivcům. O novinkách i zavedených produktech mluví marketing manažer Martin Bellovič.

Společnost Marlin se - zjednodušeně řečeno - stará o to, aby se lidé mohli dále vzdělávat, případně se stali efektivnějšími zaměstnanci. Jakým způsobem v tomto směru pracujete?

Firmy si uvědomily, že vzdělaní a zaškolení zaměstnanci jsou pro ně výrazným přínosem ve smyslu efektivity práce, a nyní si začínají uvědomovat, že tato investice je velmi výhodná. Například asistentka ředitele, pokud umí psát všemi deseti a dokonale ovládat PC, napíše dopis za deset minut. Na rozdíl od situace, kdy to neumí, a stejná práce jí zabere hodinu a ještě k tomu potřebuje pomoc kolegy. Tady můžeme začít násobit čas a úkoly se mzdou a rázem za měsíc nebo dva máme zaplacena daná školení pro tuto asistentku. To byl jednoduchý příklad a podobně to funguje na všech pozicích.

Nevěnujete se pouze jednotlivcům, ale své služby nabízíte také firmám. Jaké druhy školení jste jim schopní zajistit?

V první řadě u firem a jejich zaměstnanců podrobně analyzujeme jejich procesy a nároky, také nás zajímá, kam firma směřuje a co všechno pro ni můžeme udělat. Na základě těchto informací jsme schopni nabídnout efektivní školení přímo na míru. V současné době je největší zájem o školení obchodních a manažerských dovedností, komunikací, specializovaná PC školení a školení pro technické pracovníky.

Máte zkušenosti i s pořádáním teambuildingů? A pokud ano, co v tomto směru můžete nabídnout?

Ano, tento typ školení a týmového tmelení pořádáme většinou u firem, které již známe z dlouhodobější spolupráce u běžných školení. Pro klienty zajišťujeme kompletní realizaci programu včetně dopravy, ubytování, jídla a vyhodnocení průběhu celé akce. Tyto aktivity specificky upravujeme a pořádáme tak, aby klient vždy věděl, co v závěru této akce může očekávat a jaké plusy mu přinese. Prvotní zadání od klientů bývá většinou stejné – zábava především. Během teambuildingu jsou realizovány skupinové úkoly vedoucí k lepšímu vzájemnému poznání, posílení týmového ducha, týmové spolupráce a překonání překážek v komunikaci. Na závěr každé akce probíhá reflexe s vyhodnocením a přenosem zkušeností do každodenního pracovního i všedního života.

Máte od svých klientů zpětnou vazbu, ať už jednotlivců nebo firem, při uplatňování nabytých zkušeností v praxi?

Ano, máme. A nejlepším důkazem spokojenosti jsou pro nás opakované objednávky na podobné aktivity od našich stávajících klientů. Také nové objednávky od dalších na základě pozitivních referencí.

Záběr společnosti Marlin je ale mnohem větší než jen školení a „stmelování pracovních kolektivů“. Čím dál se můžete pochlubit?

Skutečně se dlouhodobě zaměřujeme na to, abychom byli schopni nabídnout školení pro co nejširší spektrum zákazníků. V současné době jsme schopni nabídnout školení od svářečských kurzů, obsluhy CNC strojů přes školení obsluhy PC až po specifické dovednosti. Vlastníme dvě svářečské školy, díky nimž pokrýváme kompletní školení pro svářeče. Provozujeme strojírenské středisko zaměřené na obsluhu a programování CNC strojů, konvenčních strojů, kontrolu a měření. Pracovníci v sociálních službách si mohou u nás vybrat z nabídky 14 kvalifikačních kurzů a 212 speciálních seminářů. Lidem, kteří chtějí získat kvalifikaci pro novou pracovní činnost, nabízíme přes 160 nejrůznějších akreditovaných kurzů (například grafik, projektant, kuchař, jeřábník, skladník, florista, účetní atd.).

Je pro vaše podnikání a činnost důležitý dobrý web - a proč?

Dobrý web je v dnešní době naprostou samozřejmostí. Je nutné, aby byl přehledný a graficky propojoval celou firemní identitu tak, aby se klient jednoduše orientoval.

Chystáte do budoucna nějaké novinky nebo rozšíření portfolia?

Aktuálně připravujeme větší rozšíření nabídky našich služeb ve směru otevřených kurzů. Zaměřujeme se tedy na e-shop, ve kterém klient uvidí aktuálně otevřené kurzy, jejich cenu a přesnou specifikaci.

www.marlin-uh.cz

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím