Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

Umíte inzerovat s Sklik.cz?

Nacházíte se zde:

Mnoho českých uživatelů Internetu používá Seznam.cz nejen jako domovskou stránku, ale také k vyhledávání naprosto čehokoli. Víte ale, že se seznamáckou službou Sklik.cz můžete snadno vytvářet reklamy, které najdete nejen ve vyhledávání Seznam.cz, ale také na řadě českých webů?

Jak Sklik.cz funguje

Sklik je ryze český PPC systém od společnosti Seznam.cz, díky kterému mohou lidé vidět vaši reklamu jak ve výsledcích vyhledávání, tak na řadě známých českých webů. Tím pádem můžete oslovit až 90% české internetové populace.

Ve Vyhledávací síti se reklamy zobrazují podle toho, co člověk zrovna hledá. V Obsahové síti potom vyskakují reklamy podle zaměření webu.

Za zobrazení reklamy neplatíte

U Skliku můžeta platit dvěma způsoby – buďto můžete platit za každé kliknutí na reklamu, nebo za 1000 zobrazení reklam. A je jen na vás, kolik budete chtít za jeden proklik utratit. Vaše reklamy tak máte pod kontrolou a vždy víte, kolik za ně platíte.

Jak mohou reklamy vypadat

I vzhled reklam si můžete přizpůsobit podle sebe. Vybrat si můžete z obyčejných textových inzerátů a grafických reklam. Ve Vyhledávací síti se pak zobrazují pouze textové inzeráty, zato v Obsahové síti se zobrazují kromě nich i grafické reklamy. Můžete si tedy vybrat, jak vaše reklamy budou vypadat a učinit je atraktivními.

Typy cílení

Vaše reklamy můžete zacílit podle tématu a ty se tak mohou zobrazovat jen na webech, na kterých najdete potenciální nové zákazníky. Reklamní systém Sklik vám také umožňuje v obsahové síti vybrat web, subdoménu, část webu, nebo i konkrétní stránku, kde se má vaše inzerce zobrazovat.

Reklamy můžete téže nastavit tak, aby se zobrazovali ve vyhledávní podle klíčového slova. Ty musí souviset s obsahem inzerátu, jeho textem i webovými stránkami. Reklamy pak zacílit můžete i podle regionu, takže pokud máte např. cukrárnu, můžete na ni inzerovat reklamu pouze v daném městě, či kraji.

Retargeting

Specifickým typem cílení je pak retargeting. Retargeting je funkce Skliku, která vám umožní oslovit uživatele, kteří už jednou vaše webové stránky navštívili. Můžete tak snadno oslovit ty, kteří u vás například nedokončili nákup, prohlíželi si konkrétní stránku, nebo zakoupili nějaký výrobek (a vy jim poté můžete snadno nabídnout příslušenství).

A co je k retargetingu potřeba? Stačí na vaše stránky vložit kód, díky kterému si pak Sklik zapamatuje, který uživatel na vaše stránky přišel. Ten se uloží do retargentigového seznamu a poté se mu budou zobrazovat vaše reklamy. Retargeting je tak snadnou cestou nejen ke zvýšení vašeho obratu.

Závěrem

Sklik.cz je rozhodně zajímavou službou, kterou byste neměli přehlédnout. Můžete díky ní snadno inzerovat své produkty, webové stránky, apod. a nabídnout potenciálním zákazníkům to, co potřebují. Reklamy Skliku se navíc zobrazují v ryze českém vyhledávači a na výhradně českých webech, takže máte jistotu, že zasáhnou drtivou většinu české populace.

Zaujala váš služba Sklik.cz a chtěli byste s ní pomoci? Neváhejte se na nás obrátit pro naši odbornou pomoc.

Produktový list

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím