Telefon: +420 572 501 497
Sleduj nás:

K čemu je dobrý zpětný odkaz


Máte webové stránky s provedenou SEO optimalizací, správným umístěním textů a kompletním nastavením, ale přesto se stále ve vyhledávačích zobrazuje na nižších pozicích? V tom případě byste měli vyzkoušet zpětné odkazy a tzv. linkbuilding. Díky zpětným odkazům se totiž zvyšuje pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání, protože na něj odkazují různé weby a pro vyhledávač se tak váš web stává důležitým a kvalitním. Nemůžete však mít zpětné odkazy na špatných stránkách, proto je potřeba se zpětným odkazům věnovat a pečovat o ně.

Aby byl váš web či eshop vidět, zkuste využít zpětných odkazů. Začít můžete například výměnou odkazů – požádejte podobně zaměřené weby o vzájemnou výměnu, nebo oslovte své známé s webovými stránkami. Můžete však vyzkoušet i jiné způsoby – přidávejte na různé stránky do diskuze komentáře s odkazem na web, nebo zkuste psát články, které na váš web budou odkazovat.

Dalším způsobem je registrace do katalogů. Svoji firmu můžete zaregistrovat na různé servery – například firmy.cz, zivefirmy.cz, heureka.cz, apod. Díky tomu na váš web či eshop budou odkazovat kvalitní stránky, což opět posune pozici webu ve výsledcích vyhledávání.

Je však potřeba, aby byly byly zpětné odkazy na kvalitních webech, v textu s klíčovými slovy a na stránkách, které jsem tématicky blízké těm vašim. Pokud chcete ze zpětných odkazů vytěžit maximum, doporučujeme využít profesionálních služeb, díky kterým se pozice vašich stránek ve vyhledávání skutečně zlepší.

Chcete mít také nový web? Napište nám

Kontakt
  • Adresa: MACHIN.CZ s.r.o.
    Tyršovo nám. 440
    686 01 Uherské Hradiště
  • Telefon: +420 572 501 497
  • Email: machin@machin.cz
Napište nám

Najdete nás na Facebooku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím